Moda ve giyim sektörü kendini sürekli yenileyen ve kimi zaman hızına yetişilemediği için takip etmesi zor olan bir uğraş olabiliyor. Bu konuda en bilindik blogları ve modaya yön veren tarzlarıyla birçok blogger ise şimdiden takip edilmeye aday. Sizin için en iyi erkek giyim bloggerlarını derlerdik.

Isaac Likes

Yeni Zelanda doğumlu moda yazarı ve DJ Isaac Hindin- Miller (Isaac Likes) kendine has üslubu ve konuya direkt girişi ile birçok kullanıcıyı kendine çekmeyi başardı. The New York Times, The Business of Fashion ve Style.com’da yazdığı yazılarla kendini kanıtlayan Likes’ın stili için Venice Plajının James Dean ile buluşmuş hali denebilir.

Mr. Porter

Söz konusu erkek moda blogları olduğunda bu konuyu Mr. Porter’dan daha iyi işleyen başka bir yer yok denebilir. Ürün incelemelerinin yanı sıra, büyük markaların editörleriyle yaptığı moda çalışmalarıyla ön plana çıkan blog, bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olabilir.

Kate Loves Me

Central Saint Martins mezunu Pelayo Diaz, Kate Loves Me’nin Parisli editörü olarak göze çarpıyor ve TIME Magazine’nin erkek modası konusunda etkileyici olmayı başaran 40 moda bloğu arasında kendine yer bularak başarısını kanıtlıyor.

One Dapper Street

 

Alman Marcel Floruss kendini modaya adamış ve o yolda ilerleyen biri olarak tanımlıyor ve One Dapper Street’te yazılarıyla bu fikri destekliyor. Yakın zamanda GQ, The Huffinghton Post ve Barneys’in ilgisini çekmeyi de başarmış durumda.

The Gentleman Blogger

The Gentleman Blogger’ın yazarı Matthew Zorpas, bugüne kadar içine giremeyeceği hiçbir takım elbiseyi giymedi. Bu sebeple Esquire İngiltere ona en iyi giyinen erkekler listesinin 2010 yılında yer vermişti. Matthew Zorpas aynı zamanda İstanbul’a da gelip seminerler vererek bu konudaki görüşlerini ziyaretçileriyle paylaşmıştı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap