Teknoloji zinciri TeknoSA artık Disney ürünlerine de ev sahipliği yapacak. Yeni kampanyası için 10 milyon TL yatırım yapan şirket, Türkiye genelinde bulunan 31 ildeki 71 mağazasında 100-150 metrekarelik özel alanlar ayıracak. Bu alanlarda Disney markasının hikaye ve karakterlerinin ilham verdiği Disney Collection ürünlerini satışa sunacak.

Dünya’da ABD ve Meksika’dan sonra pazarına girdiği üçüncü ülke Türkiye olan Disney Collection, tarihinde ilk kez bir teknoloji perakendeciliği markasıyla işbirliği yapmış oldu.

10 milyon lira civarında yatırım yaptık. 150 yeni arkadaşımızı istihdam ettik. Dolayısıyla onların çocuklarla iletişim kurma eğitimlerini, ürünlerle ilgili eğitimlerini ve Disney’in felsefesiyle ilgili eğitimlerini sağladık Bülent Gürcan TeknoSA Genel Müdürü

Disney Collection ürünleri arasında oyuncaktan kıyafete, peluştan kırtasiyeye, kostümden ayakkabıya, 6 farklı ana kategoriden 300’ü aşkın ürün çeşidi yer alıyor.  Bu anlaşmayla birlikte TeknoSA’nın hedef kitlesi 2 yaşa kadar inmiş oldu.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap