1962'de Londra, İngiltere'de kurulan rock müzik grubu The Rolling Stones'in kurucu üyelerinden Mick Jagger hakkında verdiği röportajda oldukça ilginç ve eğlenceli açıklamalarda bulunan kız kardeşi Chris Jagger kardeşi hakkında: "Vazektomi (erkek üreme kanallarının ameliyatla devre dışı bırakılması) operasyonu geçirmeli" ifadelerinde bulundu. 

Geçtiğimiz aralık ayında sekizinci çocuğunu kucağına alan 73 yaşındaki efsanevi rock yıldızı Mick Jagger'in ayatına giren beş kadından sekiz çocuğu olduğu ve en büyük çocuğunun 71 yaşındaki oyuncu Marsha Hunt ile olan birlikteliğinden doğan 46 yaşındaki Karis Jagger olduğu belirtildi. 

Hayatına giren beş kadından sekiz çocuğu olan 73 yaşındaki rock yıldızı hakkında Sunda Mirror'a röportaj veren kız kardeşi Chris Jagger yaptığı açıklamaların ardından şaka yaptığını belirterek kardeşi hakkında: "Ağabeyim hakkında ne derseniz deyin o, çocuklarına karşı çok iyidir. Gerçekten iyi bir babadır. Tüm çocukları onu sever" ifadelerini kullanmaktan çekinmedi. 

Yaşına rağmen oldukça çalkantılı bir ilişki hayatı geçiren ve bu yüzden basının devamlı bir şekilde odak noktası olmaya devam eden Mick Jagger'in şu anda birlikte olduğu 29 yaşındaki balerin Melanie Hamrick, daha önce verdiği röportajda efsanevi rock yıldızı hakkında, "evet, çocuğumun babasıyla evli değilim ama onunla harika bir ilişkim var" ifadelerini kullanarak, Jagger hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirtmişti.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap