Beyaz perdede izleyicilerle buluşan ve serinin bütün halkalarından oldukça önemli gişe hasılatları elde eden ve sinema tarihinin en uzun soluklu yapımlarından birisi olan Hızlı ve Öfkeli serisi, önemli kadın oyuncularından birisi olan Michelle Rodriguez'i kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya geldi. 

Son zamanlarda Hollywood'da kadınların arka planda kalmaması için gerçekleştirilen çalışmaların ardından kadın bir yönetmen tarafından beyaz perdeye taşınan Wonder Woman'ın oldukça önemli başarılar elde etmesi ve ilk haftasında ödül alması kadın oyuncuların rol arkadaşlarıyla eşit seviyede kazanç elde etmesi için adımlar atılmasına neden oldu. 

Son olarak Hızlı ve Öfkeli serisinin başarılı kadın oyuncusu Michelle Rodriguez, sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin düşüncelerini belirterek: “Hızlı ve Öfkeli 8’in dijital versiyonu çıktı. Seri umarım gelecekte kadın karakterlere daha fazla sevgi gösterir. Aksi halde Hızlı ve Öfkeli’ye veda edebilirim. Harika bir maceraydı Hayranlara ve stüdyolara sundukları fırsat için teşekkür ederim”  ifadelerini kullandı. 

Başarılı oyuncu Michelle Rodriguez'in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamanın ardından gelişmelerin ne yönde şekilleneceği en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap