Sanatçıların, konser öncesi organizasyon şirketlerinden özel talepleri olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Ancak dünyaca ünlü bazı şarkıcıların kulis istekleri ise gerçekten sınırları zorluyor.

Şimdi söz edeceğimiz yıldızların, markasından gramına kadar özellikle altını çizerek talep ettikleri istekler sizleri şaşırtacak.

Beyonce

beyonce

Beyonce kulisinde iyice terbiye edilmiş tavuk bacağı yemeyi tercih ediyor. Ayrıca içeceği kola olacaksa sadece Pepsi olmalı. Ayrıca giyinme kabinin yönü 78 derece olacak şekilde ayarlanmalı.

Adele

adele

Geçtiğimiz günlerde yediği pizzanın ses tellerine zarar verdiğini ifade eden Adele, kulisinde mutlaka Malbora Light marka sigara olmasını istiyor. Sigaranın yanına koca bardak çayı da mutlaka isteyerek Türk kökenli olduğunu da belli ediyor.

Kanye West

kanye-west

Bulunduğu her ortamda zekası ve disiplini üzerine konuşmayı çok seven Kanye West, kulis tercihlerinde de özenli davranıyor. 4 kutu yoğurt, bir kase fındık, bir kase tuzlu Antep fıstığı, 750 ml likör, 750 ml votka ve 1 şişe tekila isteyen West, miktar konusunda oldukça takıntılı.

Rihanna

rihanna

Odasında mutlaka buz mavisi şifon ile kaplı siyah perde isteyen Rihanna, parke döşemede oturmayı tercih ediyor. Beyaz örtüler serilmiş yatak ve kokulu mumları da çok sevdiğini ifade eden Barbadoslu şarkıcı, odasında dekorasyon açısından her şeyin kendi istekleri doğrultusunda yapılmasını tercih ediyor.

Madonna

madonna

Yaşayan efsane Madonna’nın istekleri arasında 200 arkadaşı ile birlikte kalabilecekleri bir ev veya otel, tümüyle veganlar için hazırlanmış yiyecekler ve ona özel kuru temizleme hizmeti verecek bir ekip yer alıyor.

Taylor Swift

taylor-swift

2016 yılında en çok başarı gösteren isimler arasında yer alan Taylor Swift, isteklerine büyük boy buzlu karamelli latte ile başlıyor. Sıkı bir kahve içicisi olan Swift, daha sonra soya sütüyle hazırlanmış buzlu Americano içmeyi tercih ediyor. Ünlü yıldız tüm bu kahvelerin yanına ünlü kahve zincirinin ürettiği kurabiyelerden yemeyi tercih ediyor.

Drake

drake

Ünlü rap yıldızı Drake, konser öncesi özel kokularla hazırlanmış kremler ve kozmetik ürünleri kullanmayı çok seviyor. Yanında mutlaka Nivea dudak kremini de bulunduran Drake, Dr Bronner marka sabunun naneli olanını mutlaka kulisinde istiyor.

Katy Perry

katy-perry

Odasının çiçeklerle süslenmesinden çok hoşlanan Katy Perry, karanfil çiçeğinden ise hiç hoşlanmıyor. Pembe taze çiçeklerle süslenmiş bir odada kalmak isteyen Perry, beyaz bir çiçek süslenmeye dahil olacaksa bunun mutlaka orkide olmasını istiyor.

Lady Gaga

lady-gaga

Marjinal giyim tarzıyla insanları her zaman şaşırtmayı başaran Lady Gaga, konser öncesi çoğu meslektaşına göre daha normal sayılabilecek isteklerde bulunuyor. 2 şişe beyaz şarabı mutlaka masasında görmek isteyen pop yıldızı, ayrıca ballı, limonlu ve zencefilli çay da tüketmeyi çok seviyor.

Paul McCartney

paul-mccart

Büyük bir hayvan hakları destekçisi olan Paul McCartney, konser öncesi kalacağı yerde etrafının bitkiler tarafından kuşatılmış olmasını istiyor. McCartney, hiçbir şekilde hayvan derisinden yapılmış mobilyaları kullanmak istemiyor. Bu nedenle bitki özünden yapılmış, organik ve maliyeti yüksek ürünlerin yanlısı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap