L’Oréal Paris, The Prince’s Trust ile ortak bir çalışma gerçekleştirerek, gençlere özgüven aşılayacakları harika bir girişimde bulunacak.

L’Oréal, bireyin; dil, din, ırk, cinsiyet veya cinsel yönelimi ne olursa olsun, kendine olan güveni, değeri benimsetmeye ve gençlerin kendilerinden endişe ve kuşku duymak yerine ne kadar değerli olduklarına farkındalık uyandırmak için All Worth It adlı bir girişim başlatıp, bir reklam filmiyle bunu bizlere duyurmuştu.

McCann isimli bu reklam filmiyle girişimlerini duyuran L’Oréal ve The Prince’s Trust’ın elde etmiş olduğu verilere göre İngiltere’de yaklaşık %43’ü (eğitim görmeyen ve bir işe sahip olmayan gençlerin yer aldığı kesim) kendine güvenmediğini ve inanmadığını dile getiriyor.

1976 yılında Galler Prensi Charles tarafından gençlere destek amacı ile kurulmuş olan The Prince’s Trust, bu girişimin bir parçası olacak ve İngiltere’nin belirli yerlerinde yapacakları eğitimlerin yanı sıra dijital platformlar üzerinden de gençlere ulaşıp, eğitim verecek. Bu proje dahilinde de yaklaşık olarak 10 bin gence ulaşılması bekleniyor.

Markanın “Self-Worth” sloganı ile kampanyaya destek olan ve başrolünde bulunan ünlü isimler; L’Oréal’in marka elçisi Helen Mirren, Cheryl, Katia Piper, Marcus Butler ve Louisa Johnson olarak karşımıza çıkıyor.

Bu isimler aynı zamanda, gerçekleşecek olan bu projede kendi hayat hikayelerini anlatarak, gençlere özgüvenli olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterecek, reel birer kaynak olacak ve ilham verecek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap