Bilindiği üzere Logitech G serisi rahat kullanım ile oyunseverlerin ilgisini çeken bir oyun mousesiydi. Aynı serinin ise şimdi gelişmiş ve aynı özelliklere sahip kulaklıkları olan G433 ve G233’ü tanıttı. Gelişmiş oyun, teknoloji ve tasarım olarak modaya uygun tasarımı ile ilgi çeken yeni kulaklıkları Pro-G ses sürücüsüyle beraber geliyor.

Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai: “Benim gibi oyun oynamayı çok seviyorsanız, iyi bir kulaklığa sahip olmanın kritik önemde olduğunu biliyorsunuzdur, eğer oyun oynamak kadar müziği de seviyorsanız, iyi bir kulaklık seçmeniz gerekir“ diyor.

G233 ve G433 kulaklıklarıyla hem oyun oturumlarında, hem evde hem de dışarıda rahatlıkla kullanılabilen bir aksesuar olarak tanımlanıyor. Ayrıca Logitech G433’de orijinaline yakın ses kalitesi için DTS Headphone:X 7.1 sistemini kullanıyor. Bu teknolojiyle oyunun içindeki çevresel sesleri ve oyuncuların en önemli isteği olan uzaktaki sesleri (yaklaşan düşman sesleri) de duymak mümkün oluyor.

G433 ve G233 oyun kulaklıkları; Haziran 2017 itibarıyla 129 avro ve G233 89,99 avro tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunulması bekleniyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap