Jean dünyasının devi Levi’s, Google ile iş birliği gerçekleştirerek ürettiği akıllı ceketlerini önümüzdeki hafta satışa sunacağını duyurdu.

Levi’s’in Google ile iş birliği yaparak ürettiği ceketler, telefon ile etkileşime geçerek size bir çok imkan sağlamayı hedefliyor. Üretilen ceketin sol kolunun manşetinde yer alan Levi’s Commuter anahtar, telefon ile etkileşime geçmeye olanak sağlayacak akıllı kısım olarak tanıtıldı.

Üretilen ceket sayesinde, indireceğiniz Jacquard adlı uygulama ile ceketi giydiğiniz sırada mesaj atabilir, sesli mesajlar kaydedebilir, müziğinizi değiştirebilir ve navigasyon yardımı alabilirsiniz.

Genel olarak bisiklet süren kitleye hitap etmesi planlanan bu ceket, iOS ve Android kullanıcılarının faydalanabileceği bir ürün olacak. USB aracılığı ile akıllı telefonunuzu şarj edebilen ceket, bu özelliği ile ön plana çıkıyor. Ceketi yıkamak için ise “tak-çıkar” özelliğinde olan bu aparat ile dilediğiniz zaman telefonunuzu şarj edebilecek gerektiğinde ise çıkarabileceksiniz.

2 Ekim tarihinde çıkması planlanan bu akıllı ceketin etiket fiyatı ise 305 dolar değerinde olması bekleniyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap