Leonardo DiCaprio’nun rol aldığı ünlü filmlerden olan “Muhteşem Gatsby” ve “Wall Street Kurdu” çekildiği malikaneler satışa çıkartıldı.

Amerika’nın Long Island bölgesinde bulunan ve Leonardo DiCaprio’nun eşsiz performanslarıyla hafızalara kazınan iki filmin geçtiği malikaneler satılığa çıkartıldı. Fakat hangisini alacağınız size kalmış durumda.

İlk seçenekte, “Muhteşem Gatsby” filminde Kings Point’te yer alan Jay Gatsby karakterinin şaşalı hayatının bir yansıması haline gelen ünlü malikane yer alıyor. Malikane 14 bin 550 metrekare alana yayılırken, içerisinde 18 yatak odası olması da dikkat çekiyor. 1928 yılında yapılan bir kale olan malikanenin daha sonra restore edildiği ifade ediliyor. Mülkün değerinin 85 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Biraz daha az bir paranız var ise Old Brookville’de bulunan malikane ise tam size göre. “Wall Street Kurdu” adlı filmde Jordan Belfort adlı karakterin yaşadığı ev olarak gördüğümüz malikaneye 3.4 milyon dolar fiyat biçilmiş. 8 bin 700 metrekarelik malikanenin beş yatak odası, bir basketbol sahası ve balo odası konseptinde oturma odası bulunuyor.

Almak isteyenler için iki binanın da kötü bir şöhreti bulunuyor. Belfort’un evi 2001 yılında 110 milyon dolar karşılığında satılırken, Jay Gatsby de havuzda silahla vurularak öldürülmüştü.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap