Özel bir asistan gibi çalışan en hızlı mobil kurye uygulaması Kuryem, teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak hayatı kolaylaştırmakta oldukça kararlı.

Teknolojinin hızla gelişmesi, alışkanlıklarımızı da değiştiriyor. Kendisini sadece bir kurye hizmeti değil aynı zamanda taşımacılık alanında sosyal bir inovasyon olarak da tanımlayan, mobil kurye servisi Kuryem, hayatımızı kolaylaştırarak alışkanlıklarımızı değiştirecek yeni bir girişim.

instagram

Volkan Eyüboğlu, Erkin Deveci ve Eren Can tarafından kurulan Kuryem, aralarında kurye ve kargo sektöründen deneyimli isimlerin de bulunduğu 6 kişilik iş geliştirme ekibi ve 8 kişilik yazılım ekibi tarafından 6 ayı yazılım, 3 ayı analiz olmak üzere toplamda 9 aylık bir çalışma sonucunda geliştirilmiş, uygulama kullanıcılar ve taşıyıcılar için Android ve IOS uygulamaları da dahil 4’ü mobil, 4’ü web olmak üzere 8 platformda aynı anda kullanıma sunuldu.

Ayrıca isteyen Ontrava kullanıcıları, promosyon kodu ile Aralık ayı boyunca Kuryem‘den indirim kazanabilir.

kuryem

300.000 TL tohum yatırım ile yola çıkan ve yaklaşık 8 aydır aktif olarak çalışan ve ilk 10.000 gönderisini teslim eden Kuryem, geçtiğimiz ağustos ayında 1.5 milyon TL değerlemeyle ilk yatırımını da aldı.

45 dakikada teslim imkanı

İstanbul içinde bulunduğunuz yere kolayca cepten ve web’ten kurye çağırmanızı sağlayan Kuryem’de ücretlendirme, gönderim hızı, mesafe ve gönderi hacmine göre değişiklik gösteriyor. Normal kurye hizmeti ile 45 – 210 dakika arasında teslimat sağlanırken, ekspres ile bu süre 45 ila 90 dakika aralığına iniyor.

Şu anda sadece İstanbul genelinde hizmet veren ve 100 kurye ile çalışan Kuryem, bu sayıyı Haziran 2017’ye kadar 350’ye yükseltmeyi planlıyor. Girişim aynı zamanda, 2017’nin ikinci çeyreğinde Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’da da hizmet vermeyi hedefliyor.

Geliştirilmeye devam edilen girişim Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleriyle özel bir entegrasyon hazırlığında. Kullanıcılara online alışverişlerini 3 saat içinde teslim etme iddiasıyla üzerinde çalışılan entegrasyon çok yakında hayata geçirilecek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap