Dolabınızı her açtığınızda hiç kullanmadığınız giysilere bakıp keşke bir işe yarasa diye düşünüyor musunuz? Partymag sponsorluğuyla gerçekleşecek 24 Mayıs’taki partiye katılarak eski eşyalarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanız mümkün. Hem yeni insanlarla tanışmak hem de güzel vakit geçirerek sosyal sorumluluk projesine dahil olmak isteyenler için güzel bir seçenek olan parti, yarın akşam katılımcılarını bekliyor.

İstanbul‘un en büyük etkinlik rehberi Partymag mobil uygulaması ile daha çok eğlence dünyasına yön veren platform, düzenlediği ‘Party with Good Cause’ adlı etkinlik serisi ile eğlenceyi ve mutluluğu ihtiyacı olanlara ulaştırmayı amaçlıyor. 24 Mayıs Çarşamba günü serinin üçüncüsünün gerçekleşeceği etkinlikte, 5 Cocktails & More adlı eğlence mekanında hem güzel vakit geçirilecek hem de ihtiyaç sahiplerine katkıda bulunulacak.

Etkinliğe giriş, gelirken getireceğiniz kıyafetler ile yapılacak ve toplanan kıyafetler de Türkiye Yardım Sevenler Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap