Yönetmenliğini Tolga Örnek'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Ada Öztekin ile birlikte yine Tolga Örnek'in kaleme aldığı ve Kaan Çaydamlı ile Mete Avunduk'un hayatlarını konu edinen, 2010 yapımı komedi-dram türündeki Türk sinema filmi "Kaybedenler Kulübü" hayranlarını sevindirecek haber geldi. 

90’lı yıllarda Kent FM’de yayınlanan ve yayınlandığı dönemde oldukça bilinen, farklı kişilikte insanları birbirine bağlayarak kocaman bir aile oluşturmaya başaran Kaybedenler Kulübü radyo programı Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in hayat verdiği karakterlerle izleyicilerle buluşmuş ve radyo programında olduğu gibi geniş kitlelere ulaşarak, adından uzun zaman söz ettirmeyi başarmıştı. 

Vizyona girdiği haftalarda 485 bin kişi tarafından izlenen ve devam eden yıllarda milyonlarca kişinin replikleriyle konuşmaya devam ettiği "Kaybedenler Kulübü" filminin devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda'nın çekimleri, paylaşılan bilgilere göre ekim ayında başlayacak. 

Devam filminin yönetmen koltuğunda bu kez Mehmet Ada Öztekin otururken,  Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk karakterlerine yine Nejat İşler ve Yiğit Özşener hayat verecek. İlk filmde oldukça beğeni toplayan film müziklerinin yaratıcıları Gülce Duru ve Can Gox'un yine Kaybedenler Kulübü Yolda'nın film müziklerini yapması bekleniyor. 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap