Sahne adı Katy Perry olarak bilinen Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Katheryn Elizabeth "Katy" Hudson, geçtiğimiz günlerde Twitter'de bir ilki başardı.

Twitter'de oldukça aktif olan ve bugüne kadar paylaştığı sekiz binin üzerindeki Tweet sayısıyla takipçilerine yeni projelerden, çıkacak yeni single ve albüm çalışmalarına dair pek çok konuda güncel olarak bilgi veren sanatçı, 100 milyon takipçiye ulaşan ilk isim oldu. 

Dini müzikler dinleyerek büyüyen ve gençliğinde kilisedeki törenler esnasında org ya da piyano eşliğiyle, genellikle bir kadın vokalin söylediği doğaçlamalar olarak bilinen "gospel müzik" kariyerinin peşine düşen Katy Perry, günümüzün dünyaca ünlü pop sanatçılarından birisi haline geldi ve Twitter'deki yeni takipçi sayısıyla dünyada bir ilki başardı. 

Bu konuda hayranları tarafından oldukça desteklenen sanatçı, Ariana Grande, Justin Bieber ve Niall Horan gibi sanatçılara destek ve sevgi dolu Tweet’leriyle oldukça ilgi çekti ve diğer sanatçıların hayranlarının da ilgi odağı haline geldi. Uzun bir süredir beklenen bu haber nihayet gerçekleşti ve Katy Perry, Twitter'de 100 milyon takipçi sayısına ulaşan ilk isim oldu. 

İşte Katy Perry'nin en çok retweetlenen tweetleri ve sanatçının Twitter'de en çok konuşulduğu gün;

En çok Retweet’lenen Tweetler
1. 132 bin retweet: EĞER ONE DIRECTION VMA TÖRENİNDE PERFORMANS SERGİLEMEZSE BU KAYALIKTAN ATLAYACAĞIM
2. 112 bin retweet: @NiallOfficial tebrikler, beni hayal kırıklığına uğratmadın! Xo
3. 97 bin retweet: BIZ BELIEBER’LARIZ
4. 72 bin retweet: Dualarım @ArianaGrande konserindeki insanlarla
5. 67 bin retweet: Hillary Clinton GIF’i
6. 67 bin retweet: @ddlovato’nun yeni şarkısı Skyscraper mükemmel. Sesi keşfedilmemiş seslerin en iyilerinden. Tüm albümü dinlemek için sabırsızlanıyorum.

Katy Perry hakkında en fazla konuşulan gün
12/2/15 – 2015 Super Bowl – #LeftShark’ın doğduğu gün

Kaynak: Forbes


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap