Cambridge Düşesi Kate Middleton, stiliyle tanınıyor. Bir moda ikonu haline gelen Middleton kadınlara şık gardırobuyla ilham kaynağı olmakla kalmıyor verdiği tüyolarla da hayat kurtarıyor.

Middleton’ın stili modayı yansıttığı gibi aynı zamanda oldukça da pratik. Harper’s Bazaar dergisine göre Düşes, aynı Penelope Chilvers botları geçtiğimiz 13 senedir giymeye devam ediyor. Çünkü gardırobunuzda favori bir parçanız varsa o muhtemelen bir ömürlüktür.

Middleton, bu dizüstü kahverengi deri botları ilk giydiğinde Haziran 2004’te İngiliz Üç Gün Yarışları Festivaliydi. Geçen süre zarfında düşesin stili gelişmeye devam etti ama görünüşe göre botları gardırobundaki yerini korudu.

Doğal olarak, Middleton çok sevdiği botlarını düz kesim takım elbiseleriyle giymiyor. Düşes’in kahverengi deri botlarıyla görüldüğü son fotoğraf Bhutan gezisinde Prens William ile yaptığı üç saatlik dağ tırmanışı esnasında karelenmişti. Kanada gezisi esnasında da aynı botlarla görüntülenen Düşes’in botları gayet iyi durumda görünüyor. Harper’s Bazaar, Düşes’in aynı bottan birden fazla çifte sahip olabileceğini düşünüyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap