Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, restoran yatırımlarına devam ederken bir yandan da spor salonları açıyor. Güneydoğu mutfağından lezzetler sunan şirket önce yediriyor, sonra yaktırıyor. Şirketin spor salonu yatırımlarındaki ortağı milli basketbolcu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu.

İlk salon Florya’da

code-florya-kaşıbeyaz

1974’ten bu yana Güneydoğu mutfağından lezzetler sunan Kaşıbeyaz Grubu, İstanbul ve Ankara’da 6 şubeyle hizmet veriyor. Öte yandan 10 milyon lira yatırımla ilk spor salonu ‘Code’yi Florya’da mayıs ayında devreye soktuklarını belirten Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Kaşıbeyaz, Türkiye genelinde yeni spor salonları açacaklarını dile getirdi.

Ortağı Hidayet Türkoğlu

hidayet-turkoglu

Milli basketbolcu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu

Suat Kaşıbeyaz, ‘Code’ markalı spor salonlarında ortaklarının milli basketbolcu ve Cumhurbaşkanı başdanışmanı Hidayet Türkoğlu olduğunu dile getirdi. 2017 sonuna kadar biri Beşiktaş ve çevresinde diğer Anadolu yakasında olmak üzere 2 spor salonu daha planladıklarını belirten Suat Kaşıbeyaz, “İstanbul dışında yatırım yapacağımız öncelik illler Ankara, İzmir, Adana ve Bursa olacak” dedi. Kaşıbeyaz her bir spor salonu için ortalama 8-12 milyon TL yatırım öngördüklerini dile getirdi.

Çocuklara özel alan bulunuyor

İlk spor salonları ‘Code’un 4 bin metrekare alan üzerinde hizmet verdiğini söyleyen Suat Kaşıbeyaz, “Code konseptinde “Food Code”, “Kids Code”, “Body Code” gibi özel alanlar bulunuyor. Çocuklar için özel olarak hazırlanan Kids Code, Amerikalı ünlü eğitmen Hanshi Teddy Wilson liderliğinde Aikido eğitimleri veriyor” diye konuştu. Suat Kaşıbeyaz Code spor salonlarında klasik üyeliğin yanı sıra yetişkinler için de kişiye özel danışmanlık verildiğini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı’na özel misafir odası

Şirket, İstanbul dışındaki ilk restoranını Ankara Atatürk Orman Çiftliği’nde açtı. 15 milyon TL’lik yatırımla Atatürk Orman Çiftliği’nin içinde yer alan Merkez Lokantası’nın yenilenmesi ile hayata geçirilen Kaşıbeyaz Ankara’da 8 adet 18 kişilik özel loca, 120 kişi kapasiteli 3 VIP salon ve sadece Cumhurbaşkanlığı’nın özel misafirlerine hizmet verecek 30 kişilik özel bir oda yer alıyor.

Kaynak: Hürriyet


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap