Bekar birisi için; randevulara çıktığınız kişinin sebepsiz yere her şeyi bir anda bitirip, mahvetmesi kadar can sıkıcı çok az deneyim vardır. Bir gün her şey yerli yerinde ve düzgün giderken öteki gün ‘sadece arkadaş olalım’ mesajını alıverirsiniz.

Karşınızdaki kişiyle yakınlığınızın neden kötüye gittiğinin arkasındaki gerçeği, tüm çıplaklığıyla ortaya çıkardığımızın sözünü veremeyiz ancak aşağıdaki listeye göz atarak, karşı taraftan gördüğünüz pek de hoş olmayan bu davranışlardan sizin de sorumlu olup olmadığınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bahsi geçen listeyi derlemek için, çeşitli randevu ve ilişki uzmanlarına, ilişkileri kurarken karşı tarafta oluşabilecek hayal kırıklıkları ve sebepleriyle alakalı danıştık. Sebeplerden bazıları fiziksel görünüşünüzle alakalı olmakla birlikte, bazıları da karşınızdaki insana sergilediğiniz davranış biçimiyle ilgili bulunmakta.

Siz ve gerçek aşkınızla aranızda duruyor olma ihtimali bulunan potansiyel engelleri öğrenebilmek için okumaya devam edin. Eğer bu durum hakkında paranoyak olmaya başladığınızı düşünüyorsanız, bir şeyi hatırlayın: Bu sorunların çoğu kolayca düzeltilebilecek şeyler.

1. Kendine bakma konusundaki kötü alışkanlıkla

2. Karşınızdaki insanı eleştirme ya da kontrol etme alışkanlığı

3. Duygusal muhtaçlık hali

4. Duygusal tepkisellik

5. Kötü gramer(evet, gerçekten insanlar flört döneminde bu konuya oldukça dikkat ediyorlar.)

6. Düşük özgüven seviyesi

7. Bakımsız ve sağlıksız dişler

8. Bencillik

9. Uç seviyede negatif zihin yapısına sahip olmak

10. Kibir ve karşı tarafı küçümsemek


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap