Dünyanın en önemli tasarımcılarından Karl Lagerfeld, modaya yön veren Chanel ve Fendi markalarının başındaki isim. Moda dünyasının “İmparator” lakaplı efsanesinin kedisi de en az kendisi kadar adından söz ettiriyor.

Ünlü modacıyla aynı soy ismi taşıyan ‘Choupette Lagerfeld’in 2014 yılındaki kazancı 3 milyon euro’ydu. Özel jetlerden inmeyen, ünlü modellerle arkadaşlık eden Choupette’in 3 dadısı ve Instagram hesabında 87.6 bin takipçisi var. Dadıların görevi; 3 yaşındaki Choupette‘i günde iki kez taramak, onu eğlendirmek ve bütün gün neler yaptığını Lagerfeld’e rapor etmek. Karl Lagerfeld’in üzerine titrediği kedisi için çalışanlar 3 dadıyla sınırlı değil, ayrıca 24 saat hizmetinde olan bir veteriner, bodyguard ve manikürcüsü var.

Happy Birthday Daddy @karllagerfeld. Will you ever take a day off? 🎈🎉 #workaholic #birthdayboy

Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Karl Lagerfeld, yemeği gümüş kaplarda servis edilen Choupette’in diğer kedilerle aynı mamaları yemesine izin vermiyor. Choupette’in menüsünde kaz ciğeri, karides kroket, havyar ve kuşkonmazlı tavuk gibi lezzetler bulunuyor.

choupette-lagerfeld-yemek

Alman tasarımcının dişi kedisi, Laetitia Casta, Linda Evangelista ve Gisele Bündchen gibi ünlü isimlerle Vogue dergisine birkaç kez kapak oldu. Ayrıca İngiliz Otomobil markası Vauxhall’ın takvimi için kamera karşısına geçti ve kozmetik markası Shu Uemura ile yapılan iş birliğiyle kendi koleksiyonunu çıkardı!

choupette-lagerfeld1


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap