Dünyanın en tanınmış silah üreticilerinden biri olan Kalaşnikof, Moskova’nın en büyük havalimanında hediyelik eşya mağazası açtı.

AK-47 saldırı tüfeği Rus ordusu tarafından yaklaşık 70 yıl kullanılan Kalaşnikof, Moskovada’ki Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı’nda açtığı mağazada; kalem, şemsiye, şapka, “I love AK” yazılı tişört gibi markanın yeni ürünlerin satışa sunacak.

Kalaşnikof

Havalimanından yapılan açıklamada; model silah, sahte tabanca ve tüfeklerin de mağazada teşhir edileceği, bunun güvenlik sorunu teşkil etmeyeceği ifade edildi.

Rusya dendiğinde dünyadaki çoğu insanın aklına gelen en popüler markanın Kalaşnikof olduğunu söyleyen Kalaşnikof Pazarlama Başkanı Vladimir Dmitriev, “insanlara Rusya’dan ayrılırken yanlarında hatıra olarak bizim markamızın ürünlerini götürebilme imkanı sunabildiğimiz için mutluyuz” dedi.

Dmitriev, geçtiğimiz mayıs ayında, markanın dünya çapındaki ününden faydalanıp pek çok alanda tüketiciye modayı takip eden ürünler sunmak istediğini açıklamıştı. Havalimanında satılacak ürünler de bu kapsamda piyasaya sürülen kıyafet ve aksesuarlardan oluşuyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap