Zhao Jianjun ve Zhao Jiaxing kardeşler tarafından 1996 yılında kurulan, kablosuz ağ donanımları üzerine ürün geliştiren ve bu konuda dünya lideri olan TP-Link, kablosuz ağ pazarının yanı sıra akıllı ev ürünlerinin de satışını gerçekleştireceğini, 9 Aralık’ta İstanbul‘da düzenlediği basın toplantısında kullanıcı ve basın mensuplarıyla paylaştı.

Bu konu kapsamında açıklama yapan TP-Link‘in yeni Türkiye CEO‘su Ryan Yang ;

Ağ pazarındaki yirmi yıllık deneyimimizi, heyecan verici yeni alanlara uygulayacağız. Herkes için daha akıllı, daha basit bir yaşam sağlayan ürünler geliştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

20. yılında, kablosuz ağ pazarında yüzde 40’ın üzerinde bir pay ile liderliğini sürdüren TP-Link, IDC ( Amerika merkezli araştırma şirketi ) araştırmalarına göre 23 çeyrek dönemdir Wi-Fi pazarının dünya lideri olarak çalışmalarına devam ediyor.

20. yıla özel olarak, herkesin akıllı ve rahat bir yaşam sürdürmesini isteyen şirket, yeni alanlara yönelerek akıllı ev, akıllı telefon ve akıllı aksesuar üretimine başlayacağını, akıllı ev projesi kapsamında satışa sundu akıllı prizlerin ardından, 2017’nin ilk aylarında akıllı ampulleri satışa sunacağını açıkladı.

Akıllı ampuller kullanıcıya birden fazla renk seçeneği sunmakla birlikte akıllı telefonlardan da kontrol edilebilecek. Ortamın durumuna göre kendi ışık seviyesini ayarlayabilen akıllı ampuller, evden uzaktayken kullanıcın isteğine göre ayarlanabilme özelliğine sahip olacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap