Johnny Depp, Jack Sparrow karakterine bürünerek Kanada’da bulunan bir çocuk hastanesini ziyaret etti.

Karayip Korsanları filminde canlandırdığı Jack Sparrow’a dönüşen Depp, kostümü ile birlikte ziyaret ettiği hastanenin çocuklarını çok sevindirdi. “Richard Says Goodbye” filminin çekimleri için Kanada, Vancouver’da bulunan ABD’li oyuncunun gerçekleştirdiği bu tatlı moral ziyareti birçok miniğin yüzünün gülmesine sebep oldu.

Kaptan Jack Sparrow kostümü içerisinde, karaktere bürünen Johnny Depp'in hastane girişinde sorduğu “Hastane ne tarafta acaba?” sorusu herkesi epey bir güldürdü.

Hasta çocuklar ile eğlenen Depp “Kılıcım yok, barışçıl amaçlarla geldim” diyerek bir hasta ile de şakalaşmayı ihmal etmedi.

Sabah uyandıklarında Johnny Depp ile tanışacaklarını akıllarının ucundan bile geçirmediklerini söyleyen çocukların mutlulukları her hallerinden belli oluyordu.

Hastanenin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan fotoğraflar yürekleri ısıtırken, hastane bu duyarlı ziyaret hakkında “Depp, beş saat boyunca yeni doğanlardan gençlere kadar tüm hastalarla birebir görüşerek altından bir kalbi olduğunu kanıtladı” açıklamalarını yaptı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap