Donald Trump’ın ilk eşinden olan Ivanka Trump, bir yardım kuruluşu yararına oldukça farklı bir açık arttırma kampanyasına imza attı.

Babası Donald Trump gibi iş dünyasının içinde yer alan Ivanka Trump, seçimlerden sonra babasının ekibinde yer alma imkanını da yakaladı.

Ivanka Trump kendi kurduğu işleri dışında babasının şirketinde önemli bir yere sahip. Tüm bunlarla birlikte babasına Beyaz Saray’da da yardımcı olmaya çalışan Ivanka Trump, seçim kampanyası için de soluk vermeden çalışmış ve oldukça olumlu eleştiriler almıştı.

Yoğun iş temposunda bulunduğu konum nedeniyle sosyal sorumluluk projelerinden de ayrı kalmıyor. Trump, son olarak Eric St Jude Çocuk Araştırma Hastanesi yararına ilginç bir açık arttırmaya dahil oldu.

Charitybuzz’da yer alan açık arttırmada Ivanka Trump ile kahve içmek için bir online müzayede başlatıldı. Müzayededen beklenti ise miktarın 50 bin dolara kadar ulaşması.

Şu ana kadar gelen teklifler 18 bin 500 dolara ulaştı.

3o ile 45 dakika arasında sürecek bu buluşma için tekliflerin nasıl yükseleceği merak konusu. Çünkü seçilen kişinin ayrıca geniş bir güvenlik taramasından geçmesi gerekiyor. Şayet bir sabıkası bulunuyorsa, veto alması muhtemel.

Böyle bir açık arttırmaya, Trump ailesi ile çıkarları bulunan birinin de katılma ihtimali, kimi çevrelerce eleştiriliyor. Kampanyayı gerçekleştiren Chartybuzz ise fark yaratmak isteyenlere özel bir fırsat yarattıkları için mutlu olduklarını ifade ediyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap