Kocası Jared Kushner’ın geçtiğimiz günlerde Donald Trump’ın baş danışmanı olan Ivanka Trump, New York’tan Washington D.C.’ye taşınmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamaya göre taşınacakları evlerin 5.5 milyon dolara yakın bir değeri bulunuyor.

Ivanka Trump ve kocası Jared Kushner’ın ailesiyle birlikte New York’tan Washington D.C.’ye taşınmaya hazırlanmasıyla birlikte nereye taşınacakları konusunda yaptıkları büyük bir araştırma sonucunda güzel bir ev buldu.

Üç çocuklarıyla birlikte taşınacakları evde altı yatak odası ve yedi banyo bulunuyor. Obama ailesinin de Beyaz Saray sonrasında kalacağı bölge olan Kalorama’da bulunan evin çevresinde genellikle elçiler ve hükümet yetkilileri oturuyor.

Dikkat çeken yeni ev Washington Fine Properties tarafından tanıtıldı ve Aralık ayında 5.5 milyon dolar karşılığında alındığı bildirildi. Fakat Ivanka Trump’ın ya da kocasının evi bu ücretle aldığı konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor.

Waddy Wood adlı tasarımcının dokunuşlarıyla inşa edilen ev, yenilendiği halde klasik tasarımdan ödün vermiyor. Evde banyo ve yatak odalarının yanı sıra, beş adet şömine ve bir şefin rahatlıkla çalışabileceği büyülükte özel bir mutfak bulunuyor.

Evin bazı resimleri bunlardı;


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap