Irklar arası çeşitliliği göz önüne alarak çıkartılan Loving uygulaması, aşkı her renkten yaşayanlar için alternatif sunuyor.

Cannes Film Festivali‘nin öne çıkan filmlerinden biri olan “Loving” filmi için çıkartılan yeni bir mobil uygulama farklı ten renklerine sahip çiftler için emojiler ve stickerlar bulunduruyor.

https-%2f%2fblueprint-api-production-s3-amazonaws-com%2fuploads%2fcard%2fimage%2f235263%2f476c84624bbd4c9c8bd995c46584709a

Şu ana kadar çıkartılan emoji klavyelerde her ne kadar ırklar arası çeşitlilik dikkate alınsa da yine de tüm ihtiyacı karşılayamadığı için birçok kişi tarafından bu klavyeler eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Bu emojilerin uygulama olarak sürülmesini sağlayan Loving filmi ise oldukça sarsıcı bir hikayeden beslenerek hazırlanmış. Michael Shannon, Joel Edgerton, Marton Csokas ve Ruth Negga gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Loving filminin yönetmenliğini Jeff Nichols üstleniyor.

Filmde ırklar arası evlilik yapmış bir çiftin 1958 yılında evlendikleri için Virginia hapishanesine mahkûm edilişi anlatılıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap