iPhone telefonlarınızla uyumlu olarak geliştirilen Prynt Pocket portatif yazıcı, yapışkanlı kağıtları ile çıktı alabiliyorsunuz.

David Zhang ve Clement Perrot tarafından 2014 yılında Fransa’da kurulan Prynt firması, ilk adımda 20 çalışanı ile yola çıkmış ve San Francisco’da büyümesini sürdürmüştür. Dijital yaratıcılıkla birleştirilen ve fiziksel dünya ile akıllı telefon yazıcısı kılıfı Prynt Pocket, aynı şekilde Kickstarter kitle fonlaması üzerinden destek toplayan bir girişim. Bu onu kısa sürede hayata geçmesine de neden oldu.

iPhone’nize şarj girişi ile bağlanan Prynt Pocket taşınabilir özelliği ile yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz mini bir yazıcı. Arttırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılan cihazda 10 saniyeye kadar ki videoları da kaydetme ve izleme özelliğini bulabilirsiniz. Mürekkep kullanmayan yazıcı çıktısını aldığınız fotoğrafı aynı zamanda çıkartma olarak kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Fotoğrafları basmadan önce telefonunuza bir uygulama indirirseniz filtre, metin ve işaret ekleyerek düzenleyebilirsiniz. Prynt Pocket şu anda sadece iPhone için üç renk grafit, soğuk gri ve nane yeşili olarak 149 dolara Amazon’da satılıyor. Android içinde üretilmesi bekleniyor ancak tarih belli değil.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap