Üstelik yöntemlerin hepsi de oldukça elverişli ve makul…

“İnternette oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz?” bannerını gördüğünüz anda aklınıza birtakım cinlikler yapmak geliyor ancak kendinizi zor tutuyorsunuz değil mi? Öncelikle şunu bilin, o bannerlara asla basmamalısınız. Çünkü çoğu sizi güvenilir olmayan başka kaynaklara yönlendiriyor. Şayet para kazanmak çok istiyorsanız da size vereceğimiz birkaç basit öneri ile yola çıkmaya başlayabilirsiniz.

İkinci el elektronikleriniz aslında çok yalnız

Hepiniz bir bilgisayar, telefon, fotoğraf makinesi veya başka bir elektronik cihaz şu anda kullanıyor değil mi? Öyle ise bunları değiştirmek ya da satmak için yola çıkmaya başlayabilirsiniz. İkinci el eşya satışı için birçok uygulama mevcut.Niyetiniz varsa güzel bir pazarlık payı bırakıp satışa başlayın bir an önce!

Elektronik kitap yazın

Günde 21 saat başında yazı yazıyorsanız, bir kitap hazırlayın ve bunu Amazon üzerinden satışa çıkarın. Tutmaz mı sanıyorsunuz, yanılıyorsunuz!

Mobil uygulama tasarlayın

7/24 içerik uygulamalarının hatalarını bulmaya meraklı biriyseniz, hafif UX ve tasarım bilgisi ile sizin de bir şeyler yapma zamanınız gelmiş demektir. Bu arada bu işte, ciddi anlamda para var.

Anketlere katılın

Yok ben bilmem kod mod, hiçbir yeteneğim de yok ama zamanım bol o açıdan zenginim diyorsanız, sizi de şöyle alalım.
İnternetten anketlere katılarak kazanacağınız parayı hiç küçümsemeyin ve bir an önce araştırmaya başlayın.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı satışa çıkarın

Özellikle içerik sağlayıcılar farklı görsel ve videolar için can çekişiyor. Sizin de bu açıktan faydalanmanız lazım.

Veya Instagram fotoğraflarınızı da satabilirsiniz

Instaprints.com gibi siteler, orijinal Instragram fotoğraflarınızı farklı baskılarla bastırmanızı sağlar. Böyle yaparak yastık veya çerçeveye basılmış fotoğraflarınızı satışa sunabilirsiniz.

İnternet üzerinden hayat koçu olun

İnsanlara öğüt vermekten hoşlanıyorsanız -ki toplumun yüzde 95’i bundan hoşlanıyor- son dönemlerde internet üzerinden danışmanlık hizmeti vermek epey popülerleşti.

Becerilerini satışa çıkar

Format atabiliyorsan ya da Photoshop’la aran çok mu iyi? Öyle ise Fiverr veya benzeri siteler üzerinden freelance iş almaya çalış.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap