Adrenalin dolu çılgın ve eğlenceli hayatıyla tanınan Virgin Group‘un CEO’su İngiliz Milyarder Richard Branson, Virgin Gorda Adası’nda çıktığı bisiklet turunda yokuş aşağı inerken dengesini kaybetmesi sonucu ciddi bir kaza geçirdi.

Kazanın ardından yanak kemiği kırılan ve bazı bağları yırtılan Branson, yaşadıklarını anlattığı blog yazısına attığı başlıkta “Hayatım film şeridi gibi gözlerimin önüne geldi” ifadesini kullandı. Geçirdiği operasyonların yanı sıra dizleri ve omuzlarındaki kesikler yüzünden de zor günler geçiriyor.

Kazanın ardından Richard Brandson

Kazanın ardından Richard Brandson

Olayın ardından Miami’de bir hastaneye kaldırılan Branson, giydiği kaskın hayatını kurtardığını söyledi ve hala yaşıyor olduğuna inanamadığını belirtti.

Havaya doğru fırladıktan sonra kafa üstü beton yola düştüm. Çenem ve omuzlarım çarpmanın etkisini azaltıp kafamda ciddi bir hasarın oluşmasına engel oldu. O an hayatım gözümün önünden geçti ve öleceğimi düşündüm Sir Richard Branson Virgin Şirketler Grubu CEO'su

Oldukça eğlenceli ve dinamik hayatıyla da bilinen dünyaca ünlü milyarderin, net servetinin 5.2 Milyar Dolar olduğu tahmin ediliyor. Aynı zamanda kurucusu olduğu ve Virgin Group‘a bağlı olan Virgin Galactic şirketiyle uzay yolculukları hazırlığında.

Richard Brandson

Richard Branson en son geçtiğimiz Mart ayında İstanbul‘da düzenlenen bir organizasyona katılmıştı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap