Geçtiğimiz günlerde Brezilya Seri B takımlarından Figueirense – Boa Esporte arasındaki karşılaşmada seyirciler oldukça ilginç bir olayla karşı karşıya kaldı.

Dünya futbol tarihinde ilk kez yaşanan olay karşısında seyirciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Gerçekleşen bu ilginç olay futbolseverler kadar dünya basınının da ilgisini çeken konular arasında yer aldı.

Figueirense – Boa Esporte arasındaki müsabakada Figueirense takımının 38 yaşındaki yeni kalecisi Fabio Goncalves, yediği hatalı golü kabullenemeyerek devre arasında stadı taksiyle terk ederek eve dönme kararı aldı.

Brezilya Seri B‘de mücadele eden Figueirense takımına yeni transfer edilen 38 yaşındaki tecrübeli kaleci, çıktığı ilk maçta takımının 2-0 yenilmesine neden oldu ve ilk maçta istediği performansı sergileyemediği için devre arasında stadı terk etti.

Maçın son düdüğünün çalmasının ardından basın mensuplarının bu ilginç olaya ilişkin sorularını yanıtlayan takımın teknik sorumlusu Carlos AriniFabio Goncalves‘in yediği hatalı golden dolayı oldukça üzüldüğünü ve devre arasında soyunma odasında oyuncular arasında bir tartışma çıktığı için stadı terk etme kararı alabileceğini belirtti.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap