İngiliz yazar J. K. Rowling tarafından yedi kitap halinde yazılan fantastik roman serisi Harry Potter, yakaladığı satış rakamlarıyla edebiyat tarihine geçmiş ve yeni bir çığır açmıştı. Harry Potter serisinin yedinci kitabının piyasaya çıktığı ilk gün ABD‘de 8,5 milyonun üzerinde bir satış rakamı yakaladı ve beyaz perde uyarlamasıyla da adından sıkça söz ettirdi.

Harry Potter serisi son buldu ancak buna nazaran hayran kitlesi günden güne artmaya devam ediyor. Serinin hayranlarını mutlu etmek için birçok bağlantılı yapım meydana getirildi. 30 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürülen ve serinin asıl yaratıcı J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Lanetli Çocuk serinin devam edip etmeyeceği hakkında kafalarda birçok soru işareti oluşturdu.

Yakın bir zamanda Instagram üzerinden paylaşılan çalışma sonrasında hayranların kafasını kurcalayan “Harry Potter ve arkadaşları animasyon mu oluyor?” sorusunun şuan için bir cevabı yok ancak Stephen Byrne‘nin çalışması, Harry Potter‘in animasyon formatı olsaydı eğlenceli olurdu izlenimi veriyor.

İşte Stephen Byrne tarafından Instagram üzerinden paylaşılan, Harry Potter ve arkadaşlarının animasyon çalışması:

Potterverse

A post shared by Stephen Byrne (@artworkofstephenbyrne) on


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap