Günümüzde, hızla gelişen teknolojilere ayak uydurmak ekstra bir çaba gerektirirken, değişen düzene ayak uydurmak da insanı zaman zaman yorabiliyor. İstemeden binlerce farklı uyarana maruz kaldığımız teknoloji çağında, e-mailler, sosyal medya, televizyon derken zihnimiz kolayca yorulabiliyor. İşte bunu gören ve zihnimizle birlikte beden ve duygularımızı dinlememizi sağlayan Meditasyon adlı uygulama, kullanıcılarına günlük egzersizler yaptırarak günün yorgunluğunu atmanızı sağlıyor.

Yedi70’in çıkardığı ilk uygulama olan Longi’den sonra bu seferde Meditasyon adlı uygulamasıyla kullanıcı karşısına çıktı. Günün stresinden arınmak, dinlenmek ve karşılaştığımız olumsuz olayların üstesinden gelebilmek için sıkça meditasyonu tercih eden insanların akıllı telefonları aracılığıyla edinebildiği Meditasyon adlı uygulamayla birlikte günlük arınma ritüellerinde kendilerine yardımcı olacak bir uygulamadan da faydalanabilecek. İlk ve tek Türkçe meditasyon uygulaması olan “Meditasyon” bu ay Apple uygulama mağazasında yerini almasıyla birlikte kendine 50 binden fazla üye edinerek hızlı bir başlangıç yapmış oldu.

Uygulama genelinde, meditasyon yapmak isteyip de henüz yeni başlayacak olanlardan, meditasyon konusunda uzman olanlara kadar birçok farklı seviyede çalışmalar bulunuyor. Hayatında olumlu değişikler yaratmak isteyenler “Meditasyon” adlı uygulamayla birlikte odaklanma, stres yönetimi, uykuya geçiş, nefes ve beden farkındalığı gibi rahat ve anlaşılır programlardan faydalanırken, kolayca meditasyon yapıyor. Programlar genelinde farklı beden, nefes teknikleri anlatılıyor ve uygulatılıyor. Günde sadece 10 dakika sloganıyla yola çıkan “Meditasyon” herkese bireysel farkındalık sağlamayı kendine amaç haline getiriyor ve kullanıcıların zihin sağlıklarını korumasına farklı tekniklerle yardımcı oluyor.

Uygulama şu an hem IOS hem de Android mağazalarında yerini almış durumda. Ontrava’ya özel 2 haftalık premium üyelik almak için www.meditasyon.co/promo adresine girip, Meditasyon’ a kayıt olduğunuz veya olacağınız email adresini ve küçük harflerle ‘ontrava’ kodunu yazabilirsiniz.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap