Zaman zaman oldukça ilginç ve aynı zamanda da üzücü olaylarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Güney Afrika‘da gerçekleşen tecavüz olayı da bunun en güncel örneklerinden birisini teşkil ediyor. 3 gün boyunca 3 kadın tarafından tecavüz edilen bir adam, zanlıların yakalanması için polisin yolunu tuttu.

Güney Afrika‘nın başkenti Pretoria‘da gerçekleşen bu olayda 23 yaşındaki genç, 3 gün boyunca 3 kadının tecavüzüne uğradıktan sonra “sarsıldığını” söyledi ve yapacak bir şey bulamayınca çözüm olarak derdini polise anlatmaya karar verdi.

İsmi açıklanmayan 23 yaşındaki adam, polise verdiği ifadesinde olayın geçtiğimiz cuma günü taksiye bindiğinde yaşandığını belirtti. Polise verdiği ifadede konuya ilişkin açıklamalarda bulunan 23 yaşındaki genç adam, taksinin içinde şoför dışında 3 genç kadının daha bulunduğunu ve  şoförün bir anda aracın yönünü değiştirdiğini, kendisinden öne gelmesini istediğini belirtti.

Öne geçtikten oldukça kısa bir süre sonra kadınlardan birsinin kendisine bir madde enjekte ettiğini belirten genç, kendisine geldiğinde tek yataklı bir oda da bulduğunu ve kadınların kendisine defalarca tecavüz ettiğini belirtti. Olayın mağduru 23 yaşındaki gencin açıklamalarının ardından Güney Afrika Polis Servisi (SAPS) ise konuya ilişkin geniş çaplı aramaları başlattı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap