Yaptığınız bir iş başvurusundan olumlu bir yanıt mı bekliyorsunuz ya da çalışanınız maillerini düzgün kontrol edemiyor mu?

İşte tüm bu sorunlara yanıt veren bir eklenti, yardımınıza koşabilir.

Gmail üzerinde kullanıcılara sunulan birçok kullanışlı özellik yer alsa da bu özelliklerin hepsi ihtiyaçlarımızı karşılamaya yeterli olmuyor. İşte bu ihtiyaçlardan biri e-posta takip etme ihtiyacı.

Kimi zaman Gmail üzerinden gönderdiğimiz e-postaların hedeflerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek hayati önem taşıyabilmekte. Bu nedenle WhatsApp‘takine benzer bir şekilde mesajlarımızın iletilip iletilmediğini gösteren bir özellik çok işimize yarayabilir.

Google Gmail üzerinde resmi olarak böyle bir özelliğe yer vermese de neyse ki bu işi kolayca gerçekleştirebilen Google Chrome eklentisi şeklinde bir seçeneğimiz var.

MailTrack adlı bu Google Chrome eklentisi temel olarak bize Gmail üzerinden gönderdiğimiz e-postaların alıcıya ulaşıp ulaşmadığını gösteriyor ve okunup okunmadığını raporluyor.

mailtrack_03-100612066-orig

MailTrack mail takip etme sistemi tıpkı WhatsApp’taki gibi kolay ve pratik bir yapıya sahip. Eklenti e-postalarınızın yanına okunup okunmadıklarına ve hedefe ulaşıp ulaşmadıklarına göre yeşil tik işaretleri yerleştirmekte.

Uygulamayı indirmek isteyenler, buradan indirebilir.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap