Staj yapmak için yer arayan öğrencilerle stajyer arayan firmaları buluşturan Stajım.net, Station F'e kabul edilerek globale açıldı ve adını "Youthall" olarak değiştirdi. 

Aralık 2014'te faaleiyetlerine başlayan Stajım.net, geçtiğimiz yıl 50 bin üye barajını geçerek markalaşma yolunda önemli bir adım attı ve bu süreçten sonra melek yatırımcılardan aldığı yatırımlarla da adından sıkça söz ettirdi. Girişimcilik ekosisteminin dikkat çeken girişimlerinden olmayı başaran Stajım.net, daha önce de Finansbank Geleceğin Patronları ve Akbank Girişimci Geliştirme programlarında yer almıştı.

Stajim.net, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2015 yılı “Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklediği KWORKS Girişimcilik ve Araştırma Merkezi’ne seçilen 7 girişimden biriydi. Hızlandırma programı kapsamında çalışmaları devam eden Stajim.net aynı zamanda Ankara StartUp Zirvesi’nde kazandığı ikincilik ödülü ile Bilkent CyberPark tarafından da destekleniyor.

Artık yeni adıyla çalışmalarını sürdürecek olan girişim, Elis Yılmaz ve Emre Aykan tarafından kurulmuştu. KWORKS Hızlandırma Programı kapsamında Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi tarafından destekleniyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap