İhtiyaçlara ve bütçeye en uygun tarifeleri bulmak, cep telefonu kullanıcılarının en çok zorlandıkları konuların başında geliyor. BTK verilerine göre her ay yaklaşık 1 milyon cep telefonu kullanıcısının numarasını farklı bir GSM operatörüne taşıdığı Türkiye’de tüketicilerin birçoğu ihtiyaca en uygun tarifeyi bulma noktasında zorlanıyor.

Milyonlarca cep telefonu kullanıcısının ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun tarifeyi bulmakta zorlandığına dikkat çeken Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow’larından Serkan Türkoğlu, kullanıcıların bu ihtiyaçlarını giderecek Tarifebilir adında yeni bir girişim başlattı.

Tarifebilir

Tarifebilir, 3 adımda ihtiyacınız olan tarifeye geçmenizi mümkün kılıyor. Bunun için öncelikle birkaç soruyu cevaplandırmanız, ikinci adımda ise cevaplarınız doğrultusunda size özel oluşturulan tavsiyeler arasından geçmek istediğiniz tarifeyi seçmeniz gerekiyor. Tarife seçim aşamasında talep formunu doldurup gönderdikten sonra geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgiler e-posta adresinize gönderiliyor.

Kullanıcıların mevcut GSM operatörlerini, faturalı veya faturasız olarak kullandıkları hat tipini ve mobil internet kullanım alışkanlıklarını dikkate alıyoruz. Böylece hem mevcut operatörlerindeki hem de diğer operatörlerdeki en uygun tarifeleri listeleyerek kişiye özel tavsiyelerin oluşturulmasını sağlıyoruz.

Platform, ayrıntılı filtreleme seçeneklerine de sahip. Dilerseniz size özel oluşturulan tarife listesini, GSM operatörlerinin sunduğu hediye sinema bileti, ücretsiz müzik servisi, havaalanı transferi gibi hizmetlere göre de daraltıp aradığınız tarifeyi bulabiliyorsunuz Serkan Türkoğlu Tarifebilir.com Kurucu Ortağı

Şu anda sadece e-posta ile bilgilendirme yapan Tarifebilir, yakın zamanda hizmetlerini genişleterek seçtiğiniz operatörün satış danışmanının sizi ziyaret etmesi, sizi bulunduğunuz konuma göre en yakın mağazaya yönlendirmesi bekleniyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap