Girişim ekosisteminin gelişmesine katkı ağlamak amacıyla Garanti Partners-Girişim Hızlandırma Programı'nı başlatan Garanti Bankası, ilgilendiği girişimlere ve bilhassa fintech alanında fikri olanlara karşılıksız destek veriyor.

Dijital bankacılığın Türkiye'deki öncülerinden olan Garanti, başlattığı girişim hızlandırma programıyla girişimcilerle iş birliğini hedefliyor. Garanti Partners girişimcilere fiziksel ofis imkanının yanı sıra mentorluk, özel eğitimler, iş birliği fırsatları, danışmanlıklar, iş ağı ve bulut bilişim hizmetleri gibi destekler sağlıyor. 

Yaklaşık 900 metrekarelik alana sahip mekanda genel çalışma alanları, internet, video konferans salonu gibi imkanlar bulunuyor. Girişimciler bu fırsatlardan 12 aylık bir süre için faydalanabiliyor. Garantipartners.com adresinden online başvuruyu takiben, girişim bir ön değerlendirmeye tabi tutuluyor. Bu aşamayı geçen girişimcilerle bire bir görüşmeler yapıyor. Hikayeleri, iş planları ve hedefleri bir kez daha kendisinden dinleniyor. Bu aşamayı da geçen girişimciler Garanti Partners'la birlikte çalışma imkanı elde ediyor.

Platforma kabul edilen girişimcilerden herhangi bir şey talep edilmiyor ve tüm destekler karşılıksız sunuluyor; ayrıca pazarlama, tanıtım gibi destekler de platform tarafından sağlanıyor. Garanti dijital bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, fuar maliyetlerinin karşılanması, yazılı ve dijital mecralarda PR desteği, Facebook ve Google hedefli reklam ve logo tasarım desteği gibi avantajlar da bulunuyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap