Bilindiği üzere Ramsay Bolton, GoT serisinde ekran karşısına çıkan en sadist kötü adam olarak ününü koruyor. Sansa, sezon 6’da onu kendi köpekleriyle besledikten sonra neredeyse herkes, kimsenin sezon 7’de Ramsay’ın ahlaksız işlerini gölgede bırakamayacağını düşünüyordu. Euron Greyjoy’u oynayan oyuncu Pilou Asbaek’e göre ise biz hiçbir şey bilmiyoruz.

Empire Magazine’in 2017 Haziran baskısına verdiği demeçte oyuncu, Euron’u oynadığı her sahnede yeni bir şey sergilemek istediğini söyledi. Bir sahnede çekici bir role bürünmek isterken, diğer sahnede bir tacizciyi ve bir başkasında ise katili sahneye yansıtmaya çalıştığını belirttikten sonra bu sezonun ardından, Ramsay karakterinin küçük bir çocuk gibi görüneceğini belirtti.

Ramsay bir tacizci ya da katil değildi. Bunun yerine o, başka insanların acısından keyif alan sadist bir tecavüzcü ve kitle kıyımcısı olarak önümüze çıktı. Kendi babasını ve bebek kardeşini öldürdü, başkalarını aşağılamaktan neşe duydu ve bir çok insanın derisini yüzmeyi tercih etti.

Öbür taraftan altıncı sezona, kardeşini öldürerek Iron Islands’in lideri olarak giriş yapan Euron Greyjoy ise daha vadettiği gibi Ramsay’ı gölgede bırakacak eylemleri ortaya koymadı. Anlaşılan o ki, yeni sezonda karakterlerin nasıl bir yön alacağını kendi gözlerimizle görebileceğiz.

Game of Thrones’in yeni sezonu 16 Temmuzda HBO’da yayına başlayacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap