12 Temmuz’da, HBO, geri sayımı başlatılan “Game of Thrones” 7. sezonunun prömiyerini geçtiğimiz günlerde  Los Angeles’te düzenledi.

Dizinin yıldız oyuncularının boy gösterdiği gecede, yeni sezonun ilk bölümünün gösteriminin ardından efsanevi bir after-party ile eğlence doruk noktasına taşındı.

Dizi ekibi, Los Angeles’teki Walt Disney Konser Salonu’nun girişinde 7. sezonun kış temasıyla uyumlu mavi halıyla karşılandı. Hemen hemen tüm ekibin katıldığı organizasyonda dizinin eski oyuncuları da boy gösterdi. Özellikle Kit Harington (Jon Snow), dizide ölen aşığı Ygritte’yi canlandıran Rose Leslie ile birlikte tüm ilgiyi üzerine çekti.  

Mavi halıda oldukça keyifli zaman vakit geçiren oyuncular yeni sezonda karakterlerini bekleyen zorluklardan da bahsettiler. Dizinin en talihsiz karakterlerinden Sansa’yı canlandıran Sophie Turner, Sansa’nın geçirdiği evrim sürecinden ve Winterfell Lady’si olarak karşılaşacağı mücadelelere değindi.

Mavi halının ardından, oyuncular 7. sezonun ilk bölümünün gösterimin yapıldığı salonda mini bir orkestra ile karşılandı.

Işıkların kararmasının ardından mikrofonu eline alan Kit Harington (Jon Snow) manidar bir konuşma yaptı: “Gece çöker ve şimdi benim nöbetim başlar. Hiçbir fotoğraf çekmeyeceğim, hiçbir telefonu tutmayacağım ve sosyal medyada hiçbir söylentiyi yaymayacağım” dedi.

Dizi oyuncuları prömiyerin arından temaya uygun döşenmiş  dans pistinin Westeros’un haritasıyla kaplı olduğu bir çatı katında eğlenceye devam ettiler.

Kaynak: INSIDER


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap