Wall Street Journal Financial News tarafından finans teknolojileri alanında en güçlü kişilerden biri olarak seçilen Chris Skinner, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’ne katılacak.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin bu sene ikincisini düzenleyeceği Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, yerli ve yabancı birçok uzmanı ağırlayacak. Dijital dönüşüm konusunda dünyadaki öncülerinden biri olarak bilinen dijital bankacılık gurusu Chris Skinner de kongrenin ana konuşmacıları arasında yer alıyor. Skinner, Kongre’de, “Oyun Değişiyor: Fintech, Blockchain ve Değer Takası” başlıklı konuşmasıyla, teknoloji ile birlikte hızla dönüşen finans sektörü dinamiklerini anlatacak. Ayrıca, panel sonrasında Chris Skinner’in “Value Web” kitabı için imza etkinliği düzenlenecek.

Finansal piyasalar ve Fintech alanında finanser.com sitesinde yazdığı yazılarıyla bilinen Chris Skinner, en çok satan iş kitapları arasında yer alan Digital Bank ve Value Web'in de yazarı. Skinner, Avrupa Finansal Servisler Kulübü ve Nordik Finans İnovasyon'un başkanlığının yanı sıra, 11:FS isimli Fintech danışmanlık firmasında Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütüyor.

Iambank, Innovate Finance, Moven ve Meniga gibi birçok şirketin danışma kurulunda yer alan Skinner, bunun yanı sıra Wall Street Journal Financial News tarafından finans teknolojileri alanında en güçlü kişilerden biri seçildi.

14-15 Kasım tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli’nde düzenlenecek Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde tüm panel ve eğitimler katılımcılara açık olup, kayıtlar ücretsiz olacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap