İngiliz yazar E. L. James tarafından yazılan erotik roman Fifty Shades of Grey, dünya çapında (ABD ve İngiltere dahil olmak üzere) çok satanlar listesinin başına oturmuştur. Kitap 37 ülkede 70 milyon kopya satarak büyük bir başarıya imza attı ve Harry Potter serisini aşarak en hızlı satılan kitap serisi olma unvanının da sahibi oldu.

13 Şubat 2015’te beyaz perdede hayat bulan Fifty Shades of Grey gişe rekortmenlerinin arasına adını yazarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Dünya çapında büyük ilgi gören yapım, Fifty Shades of Darker ile devam ediyor. Başrollerinde karşımıza yine Jamie Dornan ve Dakota Johnson yer alırken, onlara Marcia Gay Harden, Jennifer Ehle, Victor Rasuk, Luke Grimes, Rita Ora, Eloise Mumford, Kim Basinger, Bella Heathcote ile Eric Johnson gibi isimler eşlik ediyor.

Vizyon tarihine az bir süre kala paylaşılan Fifty Shades of Darker‘ın tanıtım filmi, şimdiden hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmaya başladı. 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek olan filmin istenilen gişe hasılatını elde edip etmeyeceği ise büyük bir merak konusu.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap