İstanbul, estetiğin devlerinin buluştuğu Aestheticstanbul’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 31 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında Fairmont Quasar’da düzenlenecek olan sempozyumda estetiğin yeni trendleri, dünyada kullanılan en yeni teknikler ilk kez katılımcılarla buluşacak.

Estetik dünyası için büyük önem taşıyan Aestheticstanbul 2018, katılımcılara ve doktorlara, kullanılan son teknolojik ve sistematik metotları interaktif şekilde uygulamalı olarak gösterecek. 3 gün sürecek olan sempozyum, bu yönüyle de kendi alanında bir ilke imza atmış olacak.

Amerika, Brezilya, Kolombiya, Yunanistan, İtalya, İspanya, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden, İstanbul’ a gelecek olan duayen estetik cerrahlar, geliştirdikleri ve kullandıkları başarılı uygulamaları da kendi sektörleri ile paylaşmış olacak.

Özellikle son dönemlerde trend olan rinoplasti, yüz gerdirme, otoplasti, göz kapağı estetiği, göğüs estetiği, yağ transferi, Örümcek Ağı estetiği, kol estetiği, kulak estetiği gibi yöntemler sempozyumda ön plana çıkacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap