Weinstein skandalının ortalığı karıştırdığı bugünlerde, eğlence dünyasındaki kirli çamaşırlar etrafa saçılmaya devam ediyor.

Şimdi de eski Pussycat Dolls üyesi Kaya Jones'ten çarpıcı açıklamalar geldi: Gruptayken ilerleyebilmek için cinsel ilişki yaşamalarının talep edildiğini iddia etti. Jones, grupta ve sektörde sıyrılabilmek adına istemedikleri kişilerle birlikte olmaya zorlanmalarını, gruptan ayrılmak istemesinin asıl nedeni olarak gösterdi.

Hollywood'daki Harvey Weinstein skandalının ardından ortaya atılan bu iddia, sektörün karanlık yüzünü de bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Gruba 2003 yılında katılan ve 2005'te gruptan ayrılan Jones'in, herhangi bir kişinin adını vermeden ortaya attığı iddialar, en az 10 yıl öncesine dayanıyor. Yalnız diğer taraftan da grubun kurucusu Robin Antin, Jones'in iddialarını "iğrenç, saçma iftiralar" olarak nitelendirdi. Çevrimiçi The Blast dergisine konuşan Antin, Kaya Jones'in "15 dakikalığına meşhur olmak için" böyle açıklamalar yaptığını dile getirdi.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap