Türkiye‘de girişimcilerin alabileceği birçok yatırım veya teşvik var ancak bunları takip etmek bile hayli zaman istiyor. Teknoloji Transfer Ofisi Embryonix ise hazırladığı bir araçla bu anlamda girişimcilerin işini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Bilimpark A.Ş. ve İzmir Ticaret Odası destekleriyle kurulan Embryonix TTO’nun hazırladığı araç, TUBİTAK, KOSGEB, Ekonomi BakanlığıKeiretsu Forum Türkiye, Revo Capital gibi resmi ve özel kuruluşların yatırım ve hibe destekleri ayrıntılı olarak listeliyor.

Söz konusu fon aracında başvuru durumuna, destekleme yöntemine, temel faaliyetlere ve daha bir çok kritere göre filtreleme yapabildiğiniz gibi coğrafi alan, destek süresi ve destek oranına göre de filtreleme yapabiliyorsunuz.

Girişiminizin seviyesine ve faaliyetlerinize göre fon arayabiliyor; ihtiyacınıza göre teşvik, yatırım ortaklığı, hibe, kredi, doğrudan destek veya burs seçimi yapabiliyorsunuz. Kısacası tamamen size uygun fonu bulabilmeniz Embriyonix’in sunduğu bu araç sayesinde mümkün gözüküyor. Yine de söz konusu fonların başvuru tarihlerini ve kapsamını kontrol etmek gerekiyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap