Fantastik filmlere tutkun olan bir genç, elf ırkına benzeyebilmek için 30 bin dolar harcadı. Arjantinli genç Yüzüklerin Efendisi’nden ilham aldığını belirtiyor.

Luis Padron adındaki 25 yaşındaki genç, Yüzüklerin Efendisi fenomenine kendini adayanların başında geliyor. Buenos Aires’te yaşayan genç, elf ırkına benzeyebilmek için tam 30 bin dolarlık bir dizi ameliyattan geçtiğini belirtiyor.

Farklı giyim tarzından dolayı gittiği okullarda dışlandığını belirten Padron, 14 yaşında elf türüne benzeyebilmek için ameliyat olmayı kafasına koyduğunu ve altı yıl sonra ilk ameliyatı için bıçak altına yattığını ifade ediyor.

Arjantinli gencin geçirdiği ameliyatlar arasında elmacık kemiklerinde ve burunda yapılan bir dizi operasyonun yanı sıra kırışık gerdirme, cilt beyazlatma gibi tekniklerin de yer aldığını söyleyen Padron, olumlu tepkiler aldığını da söyledi.

Padron'un 'dönüşümünü tamamlaması' için, yüz gerdirme ve göz renginin değiştirilmesini içeren bir dizi işlem için on ameliyata daha girmesi gerekiyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap