Bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği Fuerza Bruta; New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra İstanbul gelerek izleyenlerin ayaklarını yerden kesecek.

Dünyanın en olağanüstü gösterisini İstanbul’a getirecek olan Vakkorama; Fuerza Bruta gösterisinde tüm gençleri ve kendini genç hissedenleri “akılda kalıcı deneyimler” yaşamaya davet ediyor.

1472986236_Fuerza_Bruta_BB_V7Seyirciyi içine alan, dünyanın en olağanüstü sahne deneyimi

Dünya çapında bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği bu farklı performans; 10 farklı bölüm ile 70 dakikalık büyüleyici bir deneyim sunuyor. 16-23 Kasım tarihleri arasında Volkswagen Arena‘da sadece 10 gösteri sahnelenecek olan Fuerza Bruta, izleyenlere bir gösteriden çok daha fazlasını sunacak. 10 Yılda 5000’in üzerinde performans sergileyen Fuerza Bruta, İstanbul’da hafızalardan çıkmayacak bir gösteriye imza atacak.

10 yılda 29 Ülke ve 54 şehir

Teknoloji ile sanatın bir araya geldiği Fuerza Bruta, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatıyor.”Brute Force”, İspanyolca’da “ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici” anlamına gelirken, Fuerza Bruta, dev kadrosuyla müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vaat ediyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap