Tüm dünyada milyonlarca insanın hayatlarına dokunan sosyal medya fenomenlerini markalar ile bir araya getiren INFLOW Global Summit 15-24 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul The Ritz Carlton otel ve çeşitli mekanlarda gerçekleştirilecek.

Panellerin yanı sıra B2I (Business-to-Influencer) toplantılarına katılma fırsatının bulunacağı etkinlikte, dijital platformun öncüleri, sektör profesyonelleri ve marka temsilcileri bir araya gelme imkanına sahip olacak.

Fotoğraf, video ve yazılarıyla tüm dünyada milyonlarca kişinin tercihlerine yön veren içerik yaratıcıları, sosyal medya fenomenleri 15-24 Aralık 2017 tarihlerinde INFLOW Global Summit’te bir araya gelecek. Seyahat, lüks, moda, gastronomi, anne-çocuk temalarıyla paylaşımlarda bulunan sosyal medya fenomenleri etkinlik süresince birçok farklı alt etkinliklerle sektörün lider isimleriyle birebir görüşmeler yapacak.

Program kapsamında dünyaca ünlü fenomenler etkinlik sonrasında Kapadokya’yı da ziyaret edecek. Dijitalleşmenin hayatın her alanına entegre olduğu günümüz dünyasında, etkinliğe katılacak olan influencerler, ülke tanıtımına önemli bir destek sağlayacak.

 

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap