27 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında İstanbul’un iki ayrı yakası Tuzla ve Ataköy’de düzenlenecek olan tekne ve bot fuarları sevenlerini ağırlayacak.

“Boat Show Eurasia” 27 Eylül’de Tuzla’ Viaport Marina‘da, kapılarını açmayı beklerken, ‘CNR Avrasya Boat Show Deniz Fuarı’ ise Ataköy Mega Yacht Marina’da ziyaretçileriyle buluşacak.

Hedef 400 milyon TL’lik satış

200’den fazla yerli ve yabancı markaların sergileneceği “Boat Show Eurasia”nın organizatörleri, “Aralarında İngiltere, Rusya, Suudi Arabistan, Katar, Dubai ve Almanya’ın da bulunduğu 20’yi aşkın ülkeden profesyonel ziyaretçiler de gelecek” dedi. Boat Show Eurasia’da toplam değeri 800 Milyon TL’ye ulaşan tekneler, motorlu yatlar, yelkenliler, sürat tekneleri, botlar, jetskiler ve göz alıcı megayatlar sergilenecek. Jet sosyetenin yoğun ilgi göstermesi düşünülen fuarda 400 milyon TL civarında satış hedefleniyor.

Orta Doğu ve Körfez ülkeleri bekleniyor

İstanbul’un Avrupa yakasında ise 300’ün üzerinde markanın tekne, yat ve yelkenlilerinin sergileneceği fuar, 7 bin metrekarelik kara ve 300 teknelik bağlama alanı bulunan Ataköy Mega Yacht Marina’da organize edilecek. Özellikle Orta Doğu, Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinden yoğun ilgi beklendiği ‘CNR Avrasya Boat Show Deniz Fuarı’ yetkilileri ise “Her zevke, her bütçeye hitap eden birçok tekne, yat ve yelkenlinin yanı sıra, sektöre ilişkin aksesuar ve ekipmanlar ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Avrasya Boat Show Deniz Fuarı, pek çok markanın tekne ve yatının dünya ve Türkiye lansmanına da ev sahipliği yapacak” dedi.

CNR Avrasya Boat Show Deniz Fuarı’na da bu yıl 35 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap