1944 yılında ticaret hayatına başlayan ve 1958 yılında gerçekleştirdiği ilk sanayi yatırımıyla Borusan Boru Sanati A.Ş olarak hizmet hayatına devam eden Borusan, uzun yıllardır sanata olan desteği ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Sanata ve sanatçıya olan düşkünlüğü ile bilinen şirket şimdi de Türkiye’deki genç klasik müzik öğrencilerinin ve sanatçılarının kendilerini geliştirmeleri ve sahne deneyimi kazanmaları için bir program başlattı. 

Genç klasik müzik öğrencilerinin ve sanatçılarının kendilerini geliştirmeleri ve sahne deneyimi kazanmaları için başlatılan Akademi BİFO, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın (BİFO) sanat yönetmeni ve sürekli şefi Sascha Goetzel ve yönetmen Yekta Kara’nın yanı sıra birçok yerli ve yabancı eğitimciyle genç müzisyenlere deneyim kazandıracak. 

Bu fırsatı değerlendirmek ve deneyim kazanmak isteyen genç klasik müzik öğrencileri, iki aşamada değerlendirilecek olan ve 1 Eylül'de son başvuruları alacak olan programa katılmak isteyenlerin, Borusan Sanat’ın www.borusansanat.com adresinden ulaşması gerektiğini de belirtmekte fayda var. 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap