İnternet kullanıcılarının da çok iyi bildiği üzere internet bağlantı hızı en önemli kriterlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. E-spor oyuncuları ve e-ticaret siteleri sayısındaki artıştan dolayı şirketler ve oldukça önemli konulardan birisi olan internet de yüksek bağlantı hızına ulaşmak isteyenler için bir çözüm yolu sunan Speedify, internet ya da başka bir açık ağ üzerinden özel bir ağa bağlanmayı sağlayan bir bağlantı çeşidi olan VPN teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor.

Yüksek bağlantı hızına ulaşmak için tüm Mac ve PC internet bağlantılarınızı birleştirme imkanı sunan bir bulut VPN teknolojisi olan Speedify, kullanıcılarına özetle hızlı ve güvenilir bir internet sunuyor. 

Daha hızlı ve güvenilir bir internet kullanmanızı sağlayan Speedify'nin çalışma mantığı ise kısaca şu şekilde; bilgisayarınızın mevcut internet bağlantılarını, Ethernet veya sokaktaki Wi-Fi ile telefonunuzun 3G bağlantısını bir araya getirerek güçlü bir bağlantı oluşturan sistem, sunucuları üzerinde yaptığı trafik şekillendirmeyle trafiğinizi en uygun bağlantı üzerinden gönderilmesine imkan sağlıyor. 

Wi-Fi ve 3G gibi farklı farklı bağlantılarıda kullanım imkanı tanıyan Speedify, bu özelliğiyle kısa kesintileri kullanıcıya hissettirmeden Wi-Fi bağlantısı koptuğunda, 3G üzerinden internet kullanımına devam etmenizi sağlıyor. Farklı sunucular üzerinden "en hızlı sunucuyu" seçerek kullanıcılarına hizmet veren Speedify, yazılımsal bir yük dengeleyicisi olarak kullanıcılarına hizmet veriyor. 

Bu hizmetten ve yazılımın sunduğu avantajlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların ise sınırsız veri için ayda 8,9 dolar veya yılda 50 dolar (192,62 TL) gibi bir fiyat ödemeleri gerekiyor. 

Kaynak: Teakolik


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap