Computex 2017‘de tanıtılan ince ve hafif olduğu kadar aynı zamanda en havalı 3 dizüstü bilgisayar modeli bir arada!

Şu an Tayvan‘da gerçekleşen  Computex 2017 fuarında en son tüketici ürünleri tanıtıldı. Teknoloji devlerinin birer birer sahne aldığı ve tanıttığı yeni modelleri fuar alanındaki standlarında ziyaretçilere sergilediği Computex 2017‘ye, yeni dizüstü bilgisayar modelleri de damgasını vurdu. İşte Computex 2017‘nin en iyi 5 laptopu:

Asus ROG Zephyrus

Computex 2017‘nin belki de en havalı dizüstü bilgisayarı Asus ROG Zephyrus oldu. İnceliği ve hafifliği ile göz dolduran, buna karşın yüksek performans getiren teknik kadronun sahibi olan Asus ROG Zephyrus, bunu NVIDIA‘nın yeni Max-Q tasarımına borçlu.

18 mm kalınlığında ve 2.2 kg ağırlığında olan Asus ROG Zephyrus, 15.6 inç boyutunda bir ekranın sahibi. NVIDIA GTX 1080 grafik kartıyla oyuncuların ilgi odağına giren laptop, 120 Hz ve Full HD çözünürlüklü paneliyle G-Sync desteği gösteriyor.

Acer Predator Triton 700

NVIDIA‘nın yeni Max-Q tasarımından faydalanan bir diğer dizüstü bilgisayar ise, Acer Predator Triton 700 . Tıpkı ROG Zephyrus gibi 15.6 inç boyutlu bir ekranın sahibi olan laptop, yine GTX 1080 grafik kartıyla güçlendirilmiş.

Özellikle AeroBlade 3D metal fan tasarımı sayesinde, laptop içindeki hava akımını rakiplere oranla yüzde 35 artıran Predator Triton 700, 7. Nesil Intel Core i7 işlemciden güç alıyor. 32 GB’a kadar DDR4 2400 MHz RAM desteği gösteren laptop da yine ekranıyla G-Sync desteği gösteriyor.

MSI GT75BVR Titan

Computex‘in bir diğer Titan‘ı da MSI‘dan geldi. MSI‘ın GT75BVR Titan olarak isimlendirdiği yeni dizüstü bilgisayarı, kuşkusuz güçlü modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İsminde yer alan VR ifadesinden de anlaşılabileceği gibi dizüstü bilgisayar sanal gerçeklik için uygun yapıda..


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap