Görüntüleme teknolojileri konusunda başarılı firmalardan Canon, Türkiye’nin de dahil olduğu 19 ülkede çok özel bir ödüle sahip fotoğraf yarışması başlattığını duyurdu.

Fotoğraf makinesi veya herhangi bir cihazla bir yerde çektiği fotoğrafı Instagram üzerinden paylaşanlar arasından bir kişi yarışmanın kazananı olacak ve tüm dünyayı dolaşacak.

‘Live For The Story’ adındaki yarışmayı kazanan kişi, uçak bileti ve konaklamanın yanında her ay 1.500 Pound hibe alarak dünyayı gezebilecek. Şanslı kişi, gideceği yerleri kendisi belirleyebilecek. Canon, ‘Live For The Story’ kampanyasıyla her fotoğrafın arkasında müthiş bir hikaye olduğuna dikkat çekmeyi hedefliyor.

Nasıl başvuruluyor?

İnsanları kendi hikayelerini paylaşmaya özendirecek fotoğraflara sahip olduğunu düşünen adaylar, unutulmaz yaz hikayelerini @canoneurasia ve #LiveForTheStory etiketleriyle Instagram’da paylaşarak başvuracak. Yarışmaya katılmak için fotoğrafın altına en fazla 50 kelimelik bir kısa bir hikaye yazılacak. 17 Mayıs’ta başlayan yarışmaya katılım hakkı 28 Haziran’da sona erecek. Bu ödül için başvurular Lenny Kravitz’in kızı ve oyuncu, prodüktör, müzisyen, hikaye anlatıcısı Zoe Kravitz ile bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Başvurular hikaye anlatma yeteneği, görsel çekicilik, orijinal ve ilham kaynağı olma gibi çeşitli kriterler üzerinden değerlendirilecek. Kazanan kişi seyahati boyunca ilham verici hikayeler bulmak için özgürce kendi rotasını çizecek, çektiği fotoğraf ve hikayeleri yine Instagram üzerinden dünya ile paylaşacak. Kazanan kişi, toplam 33 bin Euro’luk bütçe ile ödüllendirilecek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap