Bilindiği üzere kurulduğu günden bu yana milyonlarca kişi tarafından zevkle dinlenen müzikleri sunan Spotify, Call of Duty İkinci Dünya Savaşı’nın Beta sürümündeki haritalara gizli Spotify kodları yerleştirdi.

Bazı dikkatli kullanıcılar bu kodları fark edip çözerken bazıları fark etmedi. Geçen haftalarda ilk betası ile karşımıza çıkan ve hemen akabinde ikinci betası yayınlanan Call of Duty: WWII'nin bu betasında bazı gizemli kodlara da yer verildi. 

Siz fark ettiniz mi?

Alternatif gerçeklik oyunlarında bir ilk olan bu adım, Spotify ile gerçekleşmiş oldu. Oyunun içinde dönem dönem çıkan bazı hediyeler, bu yıl Beta sürümüyle Paskalya Yumurtaları şeklinde göründü. Activision, Spotify ile ilk kez iş birliği yaparak, r kriptolu ses mesajları gizledi. Böylelikle dikkatli kullanıcılar, mesajı çözerek, hem oyun içinde hem de oyun dışında kod kırma yapbozu özelliği Spotify kodlarını çözdüler.

3 Kasım tarihinde oyunun tamamı yayınlandığı zaman kullanılabilecek oyun içi Calling Card’a sahip olacak oyunseverlerin yapması gereken tek şey, Spotify mobil uygulamasını kullanarak 5 harfli kodu ortaya çıkarıp bu kodu the Call of Duty: WWII Classified sitesine girmek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap